| Projekty

Witamy na oficjalnej witrynie Kamila Sobolewskiego. Dział projekty to miejsce, w którym przedstawione są przykładowe prace oraz projekty autora (portfolio).

Witryny internetowe zostały podzielone na 2 grupy. Pierwsza z nich to Mini-Projekty. Są one zdecydowanie mniej zaawansowane od pełnowartościowych stron www, lecz warte podkreślenia swojej uwagi. Znajdują się w lewej części strony


Mini-Projekty:


| www.my-mobile.pl/mymusic/play

Dział videoclip stworzony na potrzeby serwisu My music. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, FLASH, PHP.

| www.my-mobile.pl/pomoc

Unikatowy dział pomocy stworzony na potrzeby serwisu My mobile. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, JavaScrpit.

| www.my-mobile.pl/reklama

Atrakcyjny wizualnie dział reklamy stworzony na potrzeby serwisu My mobile. Wykorzystane technologie: HTML, CSS.

Realizacje

Projekty są zaś dużymi serwisami, które zawierają wszystkie niezbędne elementy charakterystyczne dla pełnowartościowej witryny web.

Jest ich zdecydowanie więcej, dlatego znajdują się w prawej części podstrony. Są one również bardziej ważne oraz istotne. Warto jeszcze zaznaczyć, że serwisy są ułożone w kolejnośći chronologicznej. Im niżej są położone, tym nowsze projekty przeglądamy.


Projekty:


| www.my-mobile.pl/mymusic/ksmusic

Pierwszy duży serwis o tematyce muzycznej stworzony przez autora. Tutaj także duży nacisk był kładziony na design oraz wygląd witryny. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, FLASH, JavaScript. Dodatkowe aplikacje: Wygaszacz ekranu *.exe wraz z instalatorem.

| www.my-mobile.pl

Największy serwis, który konsekwentnie rozwijany jest od 2008 roku. Na bieżąco aktualizowany i rozbudowywany, zarówno pod względem kodu jak i marketingu SEO/SEM. Głównie z naciskiem na tą drugą część. Warto jeszcze zaznaczyć, że sama modyfikacja motywu graficznego trwała miesiąc czasu. Na chwilę obecną najważniejszy serwis dla autora. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, FLASH, JavaScript, PHP, MySQL, XML, CMS. Dodatkowe aplikacje: Wygaszacz ekranu *.exe wraz z instalatorem.

| www.my-mobile.pl/mymusic

Kolejny duży projekt, który pozostaje w sferze planów. Ma on zostać jednym z najlepszych serwisów społecznościowo-muzycznych w Polsce. Będzie łączył sympatyków muzyki. Na chwilę obecną nie jest realizowany z uwagi na jego ogromną wielkość oraz złożoność. Obecnie funkcjonuje jako tzw. Coming Soon. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, JavaScript, PHP.

| www.kamilsobolewski.com/web-experience (v1.0)

Witryna ma charakter wizytówki autora. Dotyczy ona jego portfolio oraz praktycznych umiejętności. Główny nacisk był kładziony na subtelny metaliczny design. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, FLASH, JavaScript, XML, PHP.

| www.osk-makowscy.pl

Serwis przygotowany na potrzeby lokalnego ośrodka szkolenia kierowców. Głównym celem było stworzenie prostej i czytelnej witryny dla zwykłego użytkownika. Niestety szkoła już nie prowadzi swojej działalności. W wyniku czego strona nie jest już dostępna w sieci. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, FLASH, JavaScript, PHP, MySQL, XML, CMS. Dodatkowe aplikacje: Wygaszacz ekranu *.exe wraz z instalatorem.

| www.atb-music.com.pl

Witryna stworzona z największej pasji autora jaką jest muzyka. Serwis powstał w poczuciu obowiązku, po tym jak okazało się, że swoją działalność skończyła najlepsza dotychczasowa strona www.atb-music.pl. W planach jest także utworzenie dedykowanego forum. Witryna miała za zadanie nowocześnie wyglądać wizualnie i być na bieżąco z aktualnymi trendami web-designu. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, CMS. Dodatkowe aplikacje: Wygaszacz ekranu *.exe wraz z instalatorem.

| www.happymix.pl

Serwis przygotowany dla studia tańca oraz fitness. Proces produkcji pochłonął wyjątkowo dużą ilość czasu poświęconą głównie na stworzenie szablonu graficznego i jego późniejsze dopasowanie pod system CMS. Tutaj także wygląd i design był kluczowy. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, FLASH, JavaScript, PHP, MySQL, CMS.

| www.kamilsobolewski.com (v2.0)

Witryna także ma charakter wizytówki autora. Tutaj kładziony był nacisk już nie tylko na świetny design i wygląd. Twórca poraz pierwszy tworzył serwis oparty w znacznej mierze na kaskadowych arkuszach styli. Zastonowano w nim nawet wciąż jeszcze nowatorską technologię CSS3. Proces produkcji w tym przypadku miał dodatkowo bardzo ważny praktyczny aspekt edukacyjny. Wykorzystane technologie: HTML, CSS, FLASH, JavaScript, XML, PHP.